Naszym głównym celem nauczania jest KOMUNIKACJA.
Celowi temu podporządkowane są metody i techniki nauczania stosowane w naszej szkole.

metody

Prowadzimy kursy o różnych profilach - ogólne, egzaminacyjne, specjalistyczne. Stosujemy zasadę "szycia na miarę" , czyli doboru programów, jak i metod nauczania, do potrzeb i oczekiwań klienta. To, co oferujemy naszym słuchaczom, i co uznajemy za nasze credo metodyczne, można ująć pokrótce w następujący sposób:
  • Głównym celem nauczania jest rozwijanie kompetencji niezbędnych do sprawnego posługiwania się językiem w kontaktach międzyludzkich. Dlatego stosujemy podejście komunikatywne, które polega na uczeniu wszystkich aspektów języka w sytuacjach komunikacyjnych.
  • Nie trzymamy się dogmatycznie jednej metody. Korzystamy z doświadczeń różnych metod, wybierając z nich to, co aktualnie najbardziej potrzebne jest odbiorcy.
  • Stosujemy różnorodne pomoce naukowe niezbędne w podtrzymywaniu zainteresowania i motywacji ucznia. Oprócz podręczników korzystamy z wielu dodatkowych pozycji i materiałów multimedialnych wspomagających nauczanie. Staramy się, aby nauka języków dawała naszym uczniom wiele radości i satysfakcji.

kontakt   Kontakt:
Gdańsk i Sopot: 608 - 126 - 802
Gdynia: 602 - 216 - 474
Przedszkola angielskie: 601 - 916 - 784


adres:    80-246 Gdańsk - Wrzeszcz
          ul. Jana Brożka 5


              www.spectrum.gda.pl
e-mail: blp@spectrum.gda.pl 

 
język angielski język niemiecki
język hiszpański język
włoski